کد خبر: 378

درگیری در نابلس؛ سه غیر نظامی زخمی شدند

رسانه‌های عربی منطقه از درگیری در سحرگاه روز پنجشنبه میان نیروهای امنیتی و «مردان تحت تحقیب» در نابلس خبر می‌دهند؛ درگیری‌ که منجر به زخمی شدن سه غیر نظامی شد.

به گزارش  خبر هشت از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، سه غیرنظامی سحرگاه روز پنجشنبه در جریان درگیری بین نیروهای امنیتی و «مردان تحت تعقیب» در شهر نابلس در شمال کرانه باختری زخمی شدند.

این درگیری‌ها همزمان با سفر جو بایدن به سرزمین‌های اشغالی و تشدید تدابیر امنیتی از سوی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری صورت گرفته است.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین همچنین خبر داد که جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار خواهد کرد؛ دیداری که دو طرف در خصوص روابط امنیتی و برخی مسائل اقتصادی به ویژه شبکه نسل چهارم گفت و گو و رئیس جمهوری آمریکا بر تعهد خود به راه حل دو دولت تاکید می‌کند.

همزمان با سفر رئیس جمهوری آمریکا به سرزمین‌های اشغالی، کمیته هماهنگی جناح‌ها در فلسطین از این جناح‌ها دعوت کرد تا ساعت ۱۳ به وقت محلی روز پنجشنبه در میدان شهدا در آیین اعتراضی علیه جو سفر بایدن به سرزمین‌های اشغالی شرکت کنند.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، امروز همچنین شهرک نشینان یهودی بار دیگر به صحن‌های مسجد الاقصی که توسط نظامیان صهیونیستی محافظت می‌شود یورش بردند.

 
 
منبع: ایرنا

دیدگاه‌تان را بنویسید