کد خبر: 351

ایمنی کامل ۶۰ درصد بانک‌های پایتخت/ ورود سگ به بوستان‌ها ممنوع است

رئیس پلیس تهران بزرگ با تاکید بر ضرورت ارتقای امنیت بانک‌های پایتخت به اجرای طرح ایمن‌سازی بانک‌ها اشاره کرد و گفت: اکنون از نظر پلیس ۶۰ درصد بانک‌ها در امنیت کامل قرار دارند و ۴۰ درصد مابقی نیز باید این اقدامات را انجام دهند.

به گزارش خبر هشت، سردار حسین رحیمی گفت: موضوع امنیت بانک‌ها بسیار مهم و جدی است و اکنون طرح ایمن سازی بانک ها با جدیت در حال انجام است و با همکاری بانک‌های عامل و نیروی انتظامی، امنیت ۶۰ درصد بانک‌ها ارتقا یافت.

وی خاطرنشان کرد: با هوشیاری عوامل پلیس در مدت ۷۲ ساعت سارقان بانک ملی شعبه دانشگاه دستگیر شدند اما از بانک‌ها درخواست داریم در راستای حفظ امنیت این اماکن مهم با پلیس همکاری کنند.

رحیمی همچنین از ممنوعیت ورود سگ، اراذل و اوباش، مزاحمان نوامیس، معتادان متجاهر و خرده‌فروشان مواد مخدر به بوستان‌ها خبر داد و گفت: با توجه به استفاده زیاد شهروندان در فصل تابستان از بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها موضوع رسیدگی به انضباط این مکان‌ها و امنیت، آرامش و آسایش خاطر شهروندان در قالب یک طرح در دستور کار کلانتری‌ها و یگان ویژه قرار گرفت.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: براساس این طرح، ورود هرگونه اراذل و اوباش، مزاحمان نوامیس، معتادان متجاهر، خرده‌فروشان مواد مخدر به بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها همچنین سگ‌گردانی در این فضاها ممنوع شد و پلیس در صورت مشاهده با آنها برخورد خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به دستوری که صادر شده حدود ۲ هزار بوستان زیر نظر پلیس قرار خواهد گرفت که در این راستا ماموران پلیس به صورت گشت‌های دو یا سه نفره در بیشتر بوستان‌ها حضور دارند.

 

 

منبع: ایرنا

دیدگاه‌تان را بنویسید