کد خبر: 403

وزیر ورزش: از هر تصمیم فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی حمایت می‌کنیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: این اطمینان را به سرپرست فدراسیون فوتبال داده‌ایم که وزارت ورزش از هر تصمیم فنی فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال قاطعانه حمایت می‌کند.

#اختصاصی خبر- به گزارش خبر هشت حمید سجادی روز یکشنبه در حاشیه تجلیل از مدال‌آوران پاراالمپیکی در مشهد در جمع خبرنگاران افزود: وزارت ورزش در کنار فدراسیون قرار دارد و از آن حمایت می کند و با هر گزینه سرمربی تیم ملی فوتبال، چه ابقا کادر فنی و چه تغییر آن و یا انتخاب گزینه داخلی و یا گزینه خارجی، چه گران قیمت باشد و یا با هر نوع قرارداد و مبلغی موافقت می کنیم.

وی گفت: برای تعیین سرمربی تیم ملی منتظر نظر فدراسیون فوتبال هستیم، وزارت ورزش نظر فنی نمی دهد و مطابق قرار قبلی، بناست امروز یکشنبه جلسه مشترک هیات رییسه فدراسیون فوتبال و کمیته فنی برای انتخاب سرمربی برگزار شود.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: با هر تصمیم فدراسیون فوتبال اگر نشات گرفته از مسائل تحلیل شده فنی و کارشناسی باشد، موافقیم و وزارت ورزش و جوانان به انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال احترام می‌گذارد.

سجادی از اهتمام ویژه رییس جمهور برای رقابتهای جام جهانی قطر خبر داد و گفت: معاون اول رییس جمهور مسوول کمیته ویژه رقابتهای جام جهانی فوتبال قطر است و دولت از زوایای مختلف اقتصادی، فرهنگی و فنی از تیم ملی فوتبال در مسابقات جام جهانی قطر حمایت می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: بنا بر سفارش رییس جمهور، وزارت ورزش هیچ محدودیتی برای حمایت از تیم ملی فوتبال ندارد، آیت الله رییسی تاکید کرد وزارت ورزش و جوانان از هیچ خدمتی در راستای یکپارچگی، هماهنگی و تقویت شرایط روحی و جسمی تیم ملی فروگذار نکند و هر اقدام لازم در این خصوص را انجام دهد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین از صدور حکم مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خبر داد و گفت: به زودی حکم مدیر کل علی اکبر هاشمی جواهری به ایشان ابلاغ خواهد شد.

 

دیدگاه‌تان را بنویسید